Author: o***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: راضي جداً ولكن افتح من الصوره
Färg: Brun | 1 photo(s)
Price: 115kr
Original Price: 153kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Vikt | 165 g |
| Längd | 46 cm |
| Krona | 52-58 cm |
| SKU | sb251114426466040064 |
Author: o***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: راضي جداً ولكن افتح من الصوره
Färg: Brun | 1 photo(s)
Author: A***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fin färg och den sitter jättebra
Färg: Grå
Author: h***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: fin fin fin fiiiiin härlig färg å så fin💞💞💞
Färg: Grå
Author: v***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: изглежда естествена, косъма е матиран, супер
Färg: Grå | 3 photo(s)